Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > ALPOL - ważna informacja dla Klientów i Partnerów
ALPOL - ważna informacja dla Klientów i Partnerów

Szanowni Państwo.

Starając się sprostać wyzwaniom jakie postawiła przed nami rzeczywistość, naszym priorytetem jest zdrowie zarówno naszych Klientów jak i pracowników, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu Oddziałów ALPOL.

Stosujemy wzmożone środki ostrożności we wszystkich obszarach swojej działalności.

 

Chcemy Państwa zapewnić, że:

 • Mamy opracowane precyzyjne plany awaryjne oraz procedury postępowania w wyjątkowych sytuacjach, pozwalające  zapewnić ciągłość działania.
 • Podjęliśmy szereg działań prewencyjnych dedykowanych bezpieczeństwu naszych pracowników m.in. dostosowaliśmy organizację pracy do nowej sytuacji.
 • Posiadamy rozproszoną sieć lokalnych oddziałów a także platformę do zamówień internetowych  https://online.e-alpol.com.pl
 • Nasi pracownicy otrzymali także szczegółowe instrukcje dotyczące zachowania wzmożonych środków ostrożności w obecnej sytuacji.

 

Jak pracujemy.

Oddziały ALPOL będą bez żadnych zmian czynne od poniedziałku do piątku. Godziny pracy pozostają bez zmian.

Od dnia 16.03.2020 aż do odwołania w oddziałach ALPOL obsługa klientów będzie prowadzona przez zespół ograniczony osobowo. Pozostali pracownicy będą wykonywać swoje obowiązku w trybie zdalnym, mając pełny dostęp do wszystkich naszych systemów. Magazyn centralny bez zmian realizuje wysyłki do Oddziałów i Klientów. Ma to na celu zapewnienie ciągłości obsługi klientów w razie jakiegokolwiek przypadku zachorowania lub przymusowej kwarantanny.

Wszelkie zamówienia będą realizowane tylko w formie mailowej i/lub telefonicznej lub na platformie https://online.e-alpol.com.pl

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z PLATFORMY ALPOL.ONLINE – przypominamy, że zamówienia składane tą drogą nagradzane są podwójną liczbą punktów w programie partnerskim ALPOL.CLUB www.alpolclub.pl !

 • Ze względu na konieczność ograniczenia kontaktów bezpośrednich zachęcamy składania zamówień mailowo, na https://online.e-alpol.com.pl a formę bezpośredniej komunikacji starajmy się zastąpić kontaktem telefonicznym  lub mailowym.
 • Dostawy lub odbiory towaru będziemy realizować w formie wysyłki kurierskiej DPD. Prosimy uwzględniać to w swoich planach logistycznych.
  Osobisty odbiór towaru, będzie możliwy w oddziale ale ograniczony do niezbędnego minimum.
 • Mając na celu zdrowie i bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników ALPOL, w oddziale zostanie wydzielona strefa w obrębie której będzie mogła przebywać ograniczona ilość klientów w oczekiwaniu na wydanie towaru.
  Bardzo przepraszamy za utrudnienia w możliwości swobodnego poruszania się po oddziale. Te działania są w naszym wspólnym  interesie.

Szanowni Państwo, obecna sytuacja jest bardzo dynamiczna i absolutnie nieprzewidywalna. O wszelkich zmianach, jeśli takowe będą konieczne, będziemy Państwa informować na bieżąco. Liczymy na Państwa zrozumienie i dostosowanie się do wymienionych powyżej zasad.

Z wyrazami szacunku,

Zespół ALPOL Sp. z o.o.


firma.jpeg