Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > ALPOL INSPIRUJE cz.8 - Cztery kluczowe cechy dobrego systemu SSWiN
ALPOL INSPIRUJE cz.8 - Cztery kluczowe cechy dobrego systemu SSWiN
Zadawałeś sobie kiedyś pytanie jakie cechy i funkcje powinien posiadać system sygnalizacji włamania i napadu?

Jaki powinien być? Niedrogi? Niezawodny? Prosty w konfiguracji i obsłudze? Elastyczny?
Wszystko to i jeszcze więcej oferuje centrala LightSYS ™ 2 Risco Group.

LightSYS ™ 2 to profesjonalny, hybrydowy system alarmowy dla sektora mieszkalnego i komercyjnego. Jest elastyczny, niezawodny i łatwy w instalacji.LightSYS ™ 2 obsługuje rewolucyjne rozwiązanie do weryfikacji wideo na żywo firmy RISCO Group, VUpoint P2P, platformę opartą na chmurze, która wykorzystuje kamery IP do strumieniowego przesyłania wideo w czasie rzeczywistym w odpowiedzi na dowolne zdarzenie alarmowe lub na żądanie, w celu weryfikacji sytuacji na chronionym obiekcie.

lightsys2b.jpg

Wielokanałowa komunikacja IP, GSM/GPRS, współpraca z chmurą, duży wybór opcji raportowania zdarzeń: głos, clip, sms, sterowanie i obsługa systemu z dedykowanej, przejrzystej aplikacji to kolejna zaleta tego systemu. Dodatkowo wszystkie moduły komunikacyjne: IP, GSM, moduł głosowy, moduł urządzeń bezprzewodowych, mogą być zamontowane w jednej obudowie, w dedykowanych dla nich miejscach.

Hybrydowość centrali LightSYS ™ 2 to nie tylko powiadamianie na wiele sposobów. To również obsługa detektorów tradycyjnych, bezprzewodowych, a także magistralowych. Dzięki temu otrzymujemy pełną dowolność i elastyczność w budowie profesjonalnego zabezpieczenia obiektu.

Risco Group oferuje szeroką gamę profesjonalnych czujek wewnętrznych Grade 3 i Grade 2, które przewyższają standardy branżowe. Urządzenia te wykorzystują unikalne technologie wykrywania RISCO Group, oferując zwiększoną niezawodność i odporność na fałszywe alarmy nawet w najtrudniejszych warunkach.

LightSYS ™ 2 obsługuje do 50 urządzeń przewodowych, bezprzewodowych i magistralowych. Doskonale zatem sprawdzi się w małych i średnich obiektach typu: sklepy, magazyny, punkty handlowe, małe i duże domy jednorodzinne, itp.

lightsys2_schemat.jpg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji Risco, gdzie znajdziecie Państwo w doskonałej cenie kompletny zestaw centrali LightSYS ™ 2 wraz z modułem GSM/GPRS, obudową, zasilaczem, klawiaturą LCD, dwoma czujnikami PIR RK415PR i atrakcyjną klawiaturą sensoryczną.

Dodatkowo, jako uzupełnienie promocji, w świetnych cenach oferujemy szereg detektorów wewnętrznych i zewnętrznych, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa klientów na najwyższym poziomie.