Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > ALPOL autoryzowanym dystrybutorem autonomicznego systemu gaszenia AMFE marki JOB
ALPOL autoryzowanym dystrybutorem autonomicznego systemu gaszenia AMFE marki JOB
Miło nam poinformować, że firma ALPOL została autoryzowanym dystrybutorem zaawansowanych rozwiązań przeciwpożarowych AMFE marki JOB.
AMFE marki JOB to niezawodne urządzenie przeznaczone do ochrony w przemyśle, muzealnictwie, kolejnictwie oraz w centrach przetwarzania danych (serwerowniach). AMFE jest w stanie nie tylko wykryć pożar, ale również skutecznie przeciwdziałać, gasząc i zapobiegając rozprzestrzenieniu się pożaru wewnątrz urządzenia.

Przemysł oraz sektor motoryzacyjny to kolejne branże, w których system automatycznego gaszenia sprawdza się i jest stosowany z pozytywnym skutkiem. Innym przykładem jest zabezpieczenie gablot z cennymi przedmiotami, które są bardzo częstym obiektem sprzyjającym pojawieniem się pożaru.

Możliwość wczesnego wykrycia zagrożenia pożarowego, powstającego w początkowym stadium pożaru, umożliwia AMFE ugaszenia płomienia wewnątrz obudowy, zmniejszając skutki pożaru.

news_alpol_dystrybutor_mafe_job.png