Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > Doskonały system automatyki domowej
Doskonały system automatyki domowej
Systemy Ksenia Lares 4.0 to w pełni certyfikowane zgodnie z normą EN50131-Grade 3, unikalne rozwiązanie do monitorowania i zarządzania inteligentnym domem.
ksenia_121020_01.png

Przewodowe i bezprzewodowe urządzenia do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem, roletami, zraszaczami, bezpieczeństwem i wieloma innymi elementami w inteligentnym domu po prostu zajmują się wszystkimi kluczowymi funkcjami bez konieczności osobnego sterowania każdym systemem.
Cały dom w jednym miejscu

ksenia_121020_02.jpg

Aplikacja mobilna lares 4.0 zapewnia użytkownikowi przegląd wszystkich elementów podłączonych do systemu Ksenia lares 4.0. Wyraźnie oddziela również strefę bezpieczeństwa (czujniki, podsystemy, kamery, użytkownicy itp.) od części inteligentnego domu (rolety, termostaty, higrometry, scenariusze, pokoje itp.).

Pomiędzy dwoma ekranami aplikacji znajduje się centralny ekran zawierający informacje o stanie systemu, temperaturze wewnętrznej i zewnętrznej, pogodzie oraz trzech najczęściej używanych funkcjach. Aplikacja mobilna użytkownika działa lokalnie i zdalnie. Dodanie nowej centrali polega na zeskanowaniu jej kodu QR i nadaniu nazwy.

Oprócz aplikacji użytkownika istnieje również dostęp użytkownika do interfejsu internetowego z obsługą map graficznych. Uzupełnieniem powyższego jest niezwykle łatwa integracja z systemem dozoru wizyjnego, a dla klientów ceniących sobie pełną funkcjonalność SMART, lares 4.0 oferuje integrację z asystentem Google Home. Ma to duży wpływ na przykład w sytuacjach związanych z niepełnosprawnością ruchową, znacznie upraszczając codzienne czynności w domu:

Niezwykły design produktów

ksenia_121020_03.jpg

Od samego początku Ksenia stawiała na innowacyjność, elegancję i prostotę obsługi. Duży wybór odpowiednich urządzeń: od czujek PIR, PIR+MW, czytników sterujących wybranymi funkcjami, strefami, scenariuszami, detektorów ochrony obwodowej, przez multisensorowe detektory wilgotności, natężenia światła, temperatury, PIR (wszystko to w jednym urządzeniu), moduły wejść, wyjść, urządzenia bezprzewodowe, na wielu modelach klawiatur i sygnalizatorów skończywszy pozwala na zbudowanie nawet najbardziej zaawansowanej automatyki domowej (ograniczyć nas może jedynie nasza lub klienta wyobraźnia).

Dodatkowo wybrane modele manipulatorów i sygnalizatorów występują w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujemy je do każdego pomieszczenia, realizując oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

ksenia_121020_04.jpg

ksenia_121020_06.png