Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > Instalujesz systemy SSP - poznaj Niezawodne Czujki Specjalne Honeywell
Instalujesz systemy SSP - poznaj Niezawodne Czujki Specjalne Honeywell
Planujesz złożony projekt o wysokich wymaganiach dotyczących wczesnego wykrywania pożaru? Możemy to zrobić razem, mamy odpowiednie rozwiązanie - zasysające czujki dymu!
ALPOL Sp. z o.o. jako Autoryzowany Dystrybutor rozwiązań SSP i DSO firmy Honeywell może wesprzeć Państwa w doborze profesjonalnego systemu wczesnego wykrywania pożaru.
Zasysające czujki dymu
Pobierz obrazki
Wczesne wykrycie pożaru jest czynnikiem ratującym ludzkie życie, jak również przyczynia się do minimalizacji szkód materialnych. Obszary o wysokich wymaganiach projektowych w zakresie wczesnego wykrywania pożaru, wymagają zastosowania produktów najwyższej jakości. Zasysające czujki dymu stanowią najlepsze rozwiązanie dla takich obiektów, gdyż reagują na nawet najmniejsze cząstki dymu w powietrzu w każdym pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej, lub Skontaktuj się z Oddziałem ALPOL najbliżej Twojej lokalizacji (www.e-alpol.com.pl)
 
Nowy system identyfikacji otworów zasysających
Pobierz obrazki
Podczas instalacji systemów zasysających w rozległych przestrzeniach jak np.: magazyny, hale lub inne duże otwarte przestrzenie, możemy mieć do czynienia z utrudnioną weryfikacją lokalizacji otworu zasysającego i co ważniejsze, z odczytem jego średnicy.
Identyfikatory otworów zasysających w formie kolorowych klipsów są przeznaczone do eliminacji takich trudności i dostarczają jasną i czytelną wizualną identyfikację otworów zasysających i ich średnicy.
Każdy klips jest zakodowany w systemie kolorów i identyfikuje konkretną średnicę otworu. Nowe klipsy są już dostępne w naszej ofercie.
 
Zabezpieczenie przenośników taśmowych światłowodową liniową czujką ciepła DTS
Obiekty przemysłowe są szczególnymi obiektami pod względem systemów sygnalizacji pożarowej (SSP), ponieważ zgodnie z polskim prawem systemy te nie są w nich wymagane w sposób bezpośredni. Wynika to z faktu statystycznie mniejszego ryzyka utraty życia i zdrowia przez ludzi podczas pożarów w przemyśle w porównaniu do obiektów użyteczności publicznej.

Artykuł na stronie internetowej naszego Partnera firmy Honeywell.
Pobierz obrazki
 
 
   
SSP EXPERT AKADEMIA – skorzystaj ze specjalistycznych szkoleń w zakresie rozwiązań SSP Honeywell w ALPOL.Najbliższe szkolenia