Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Imago?
Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Imago?
Rodzinę sygnalizatorów Ksenia uzupełniają zewnętrzne sygnalizatory imago, występujące w dwóch wersjach: uniwersalnej i magistralowej KS-BUS. Wersja imago BUS, podobnie jak Radius wyposażona jest w czujnik temperatury, która może być wyświetlana w telefonie bądź na klawiaturze i wykorzystywana do sterowania automatyką.
ksenia_imago1.jpg

Ultranowoczesny design i superpłaska (tylko 6 cm), odporna na promieniowanie UV obudowa, nie przeszkodziła konstruktorom w umieszczeniu wewnątrz metalowej osłony, aby jeszcze bardziej chronić urządzenie przed aktami wandalizmu. Dodatkowo czujniki oderwania ze ściany i otwarcia obudowy doskonale spełniają funkcję antysabotażową. Obie wersje sygnalizatorów występują w różnych opcjach kolorystycznych: podstawa w trzech (w żółtym, czerwonym i niebieskim) i pokrywa w sześciu (białym, oliwkowym, beżowym, miedzianym i niebieskim). Daje to niemal nieograniczone możliwości w dostosowaniu wyglądu do koloru elewacji budynku.

ksenia_imago2.jpg