Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Radius?
Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Radius?
Niebanalny, smukły, niezwykle kompaktowy, płaski (tylko 37mm w najgrubszym miejscu) – to tylko niektóre zalety tego wyjątkowego, o ekskluzywnym designie sygnalizatora akustyczno-optycznego. Radius, podobnie jak klawiatura ergo, został zaprojektowany tak, aby doskonale wpisywał się w każdą architekturę i wystrój wnętrza.
radius02.jpg
Umożliwiają to między innymi załączone do kompletu kolorowe wkładki (czerwona, szara metaliczna, biała i czarna), dzięki czemu dopasowanie kolorystyczne jest niezwykle łatwe. Sygnalizator jest ponadto wyposażony w czujnik temperatury, co może wspierać system automatyki i wspomagać sterowanie ogrzewaniem. Załączone awaryjne zasilanie w postaci akumulatora Litowo-Jonowego, w pełni nadzorowane przez centralkę, zabezpiecza dodatkowo urządzenie w przypadku przecięcia przewodów oraz prób sabotażu. Dodatkowo zabezpieczenie sabotażowe realizowane jest przez czujniki oderwania ze ściany i otwarcia obudowy.

radius01.jpg