Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Unum?
Poznaj bliżej system Automatyki Domowej KSENIA - czym jest Unum?
Od tej chwili nie ma potrzeby dostrajać aranżacji wnętrza do wyglądu tego, co wisi na ścianie. Unum to cała seria czujek o identycznym, dyskretnym i minimalistycznym wyglądzie, niezależnie od tego, jaką funkcję pełnią.
unum-prospetto2-en-000.png

W czujkach serii unum najbardziej charakterystyczną cechą jest jednolita budowa przedniej części. Dzięki wieloletniej pracy inżynierów, projektantów, wnikliwych badań wśród projektantów wnętrz i klientów końcowych oraz zastosowaniu specjalnej technologii E.L.T. (Embedded Lens Technology), całkowicie wyeliminowano soczewkę z profilu czujnika. Ponieważ twórcom przyświecała także dbałość o środowisko, w całej serii unum zastosowano komponenty takie jak DSP ASIC o niezwykle niskim zużyciu energii.


ksenia_unum2.jpg


W rodzinie detektorów unum wyróżniamy:

PIR, PIR Pet, PIR+MW, PIR+MW Pet, PIR+WM+AM, PIR+MW+AM Pet PIR i PIR Pet posiadają również swoje odpowiedniki w wersji bezprzewodowej.

Nie spotkamy się więc z sytuacją, że przez pewne ograniczenia, nie będziemy w stanie zabezpieczyć jakiegoś pomieszczenia.