Skip Navigation Links > Home > O firmie > Aktualności > ALPOL ZAPRASZA na Kongres Pożarnictwa - FIRE 2020
ALPOL ZAPRASZA na Kongres Pożarnictwa - FIRE 2020


Zapraszamy do udziału w tym ważnym, branżowym wydarzeniu online.

Będziesz  mógł poznać także innowacyjne technologie zabezpieczeń przeciwpożarowych prezentowane przez ekspertów ALPOL.


  Dobre praktyki inżynierskie w projektowaniu ochrony przeciwpożarowej. Nowe wytyczne, WARUNKI TECHNICZNE 2021 i obowiązek uzgodnienia projektów pod względem ochrony przeciwpożarowej oraz zgłoszenia organom PSP.
Nowy Termin - Nowe Tematy
KONGRES POŻARNICTWA FIRE 2020 cz.4
(KONFERENCJA ON-LINE)
Pracuj zdalnie i rozwijaj swoje kompetencje!
Dołącz do nas
22 października 2020 (czwartek), w godz. 10.00-14.00
Pokój konferencyjny ON-LINE
Bezpłatna konferencja prowadzona na żywo 1:1
z możliwością zadawania pytań Prelegentom

ZAREJESTRUJ SIĘ
Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w zakresie dobrych praktyk inżynierskich w projektowaniu bezpieczeństwa pożarowego budynków! Prowadzący odniosą się m.in. do nadchodzących zmian w Warunkach Technicznych 2021 w zakresie dotyczącym ochrony przeciwpożarowej i efektywności energetycznej a także do Ustawy z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 471) od 19.09.2020 r. w zakresie obowiązku uzgodnienia z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych pod względem zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej projektu instalacji fotowoltaicznej i zawiadomienia organów Państwowej Straży Pożarnej, o którym mowa w art. 56 ust. 1a . Prelegenci przybliżą Państwu także trudne zagadnienia związane z uzgodnieniami dotyczącymi charakterystyk zagrożenia pożarowego jakim powinien odpowiadać dobry projekt. Omówią także rozwiązania dla budynków wysokich i wysokościowych oraz pokażą koncepcje i nowe technologie dające jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa w projektowanych rozwiązaniach zabezpieczeń wspomagające zapobieganie pożarom u samego źródła ich powstania oraz gaszenia urządzeń elektronicznych już w samym jego wnętrzu.
 
Swoim doświadczeniem podzieli się Dyrektor produktów SSP i DSO w ALPOL Sp. z o.o. - Ekspert
z ponad 20-telnim doświadczeniem w zakresie systemów sygnalizacji pożaru, dźwiękowych
systemów ostrzegawczych i szeroko rozumianych technologii zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Autor wielu koncepcji projektowych dla budynków biurowych, hotelowych, mieszkaniowych
oraz przemysłowych.
 
Nie czekaj i już dziś zgłoś swój udział.
Podczas konferencji w maju było z nami zalogowanych 367 uczestników
czerwiec i sierpień to już po 467 uczestników - nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce

Ilość miejsc w pokoju konferencyjnym jest limitowana
Szybkość decyzji gwarantuje dostęp
do pokoju konferencyjnego w dniu wydarzenia
bez konieczności czekania w poczekalni na zwolnienie się miejsca
 
POZNAJ PROGRAM
Dowiedz się o czym będziemy mówić


Udział bezpłatny. Start godz. 10.00
Tematy, które poruszymy podczas październikowej konferencji:
 • Zintegrowana z urządzeniem ochrona przeciwpożarowa, jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa w projektowanych rozwiązaniach zabezpieczeń. Koncepcje zapobiegania pożarom (Nowe technologie wspomagające zapobieganie pożarom u samego źródła ich powstania, Zminiaturyzowany Autonomiczny System Gaszenia jako ochrona urządzeń, Najmniejsza na świecie gaśnica E-BulbTM a także jak ugasić urządzenie elektroniczne już w samym jego wnętrzu)
 • Obudowa hal z płyt warstwowych - wpływ zmian w Warunkach Technicznych 2021związanych z efektywnością energetyczną na w/w zagadnienia
 • Spienione szkło komórkowe FOAMGLAS® - izolacja termiczna wytrzymująca próbę czasu i dająca długotrwałą ochronę przeciwpożarową
 • Instalacje z podtrzymaniem funkcji E30/E90 zgodne z aktualnym stanem prawnym w Polsce (normy, badania i rozporządzenia, rozwiązania normatywne i ponadnormatywne oraz przykłady rozwiązań)
 • Pierwszy w Polsce certyfikowany kabel światłowodowy ognioodporny TECHNOFLAME FOC-2-SLT-HFFR PH120/E30-E60 do instalacji przeciwpożarowych w budynkach wysokich i wysokościowych
 • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe instalacji fotowoltaicznych - zagrożenia i rozwiązania. Rekom endacje dla Rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych zgodnie z Ustawą z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 471) od 19.09.2020 r. (art. 29 ustawy oraz art. 56 ust. 1a)

Konferencję poprowadzą doświadczeni Prelegenci, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny spotkania. Przekażą Państwu sporą dawkę niezbędnej wiedzy, pomocnej w realizacji coraz bardziej to wymagających projektów. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny i wymagania techniczne oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań, dobre praktyki w tym zakresie oraz najczęściej popełniane błędy.

Konferencja ON-LINE jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, a eksperci będą do Państwa dyspozycji za pośrednictwem czatu, by na żywo odpowiadać na nurtujące pytania.
Po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma Imienny Certyfikat udziału oraz komplet materiałów szkoleniowych przygotowanych przez Prelegentów (do pobrania w pokoju konferencyjnym)

Zobacz program: PROGRAM
Panele Merytoryczne
Case Study
Dołącz do wydarzenia ON-LINE! Zarejestruj się!
Link do bezpłatnej rejestracji:
https://bit.ly/373mDha

JEŻELI JESTEŚ
 • w początkowej fazie procesu
 • na etapie wykonywania projektu
 • na etapie budowy lub rozbudowy
 • posiadasz już obiekt i planujesz modernizację
 • masz problemy techniczne na etapie eksploatacyjnym
 • chcesz poznać nowości oraz zakres zmian w rozporządzeniach i wytycznych
 • a to wszystko w trudnym czasie epidemi

TO TA KONFERENCJA JEST DLA CIEBIE
 1. przyjazna i intuicyjna platforma komunikacji internetowej
 2. wydarzenie na żywo z możliwością zadawania pytań
 3. oszczędność czasu - bez wychodzenia z biura, domu jeśli pracujesz zdalnie
 4. udział wybitnych praktyków i ekspertów
 5. wsparcie techniczne ze strony producentów
 6. materiały i wytyczne do projektowania w formie elektroniczne

Ważne, bieżące i praktyczne informacje poparte wiedzą i doświadczeniem Prelegentów

SPOTKAJMY SIĘ ON-LINE
22 października 2020 (czwartek) o godz. 10.00
 
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI ON-LINE?
KROK 1. Zapoznaj się z programem i w przypadku zainteresowania wypełnij poniższy formularz


KROK 2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem dostępu oraz szczegółową instrukcją do zalogowania na konferencję
 
Kto powinien wziąć udział?
Wydarzenie dedykujemy projektantom, architektom, wykonawcom, kierownikom budów i robót, deweloperom oraz specjalistom nadzorującym procesy budowlane, projektantom instalacji niskoprądowych, elektrycznych, specjalistom ppoż, przedstawicielom organów administracji architektoniczno-budowlanych oraz organów nadzoru budowlanego, rzeczoznawcom ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, specjalistom ds. oceny ryzyka, ppoż. i ubezpieczeń, zarządcom i liderom obiektów w szczególności użyteczności publicznej i komercyjnych i przemysłowych, serwisantom, instalatorom, integratorom systemów, inspektorom ochrony przeciwpożarowej jak również innym osobom zajmującym się prowadzeniem inwestycji budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa pożarowego