Przejdź do treści
Strona główna » Dahua bony Allegro

Dahua bony Allegro

dahua_bony_allegro

REGULAMIN KONKURSU Kupuj Dahua w ALPOL – zgarniaj bony Allegro!

Z DNIA 05.09.2022

Ogólne

 1. Organizatorem promocji „Kupuj Dahua w ALPOL – zgarniaj bony Allegro!” jest ALPOL Sp. z o.o. 40-208 Katowice ul. Ścigały 10.
 2. Promocja przeznaczona jest dla Klientów i Partnerów ALPOL, prowadzących działalność gospodarczą w zakresie instalacji systemów zabezpieczeń. Firm instalacyjnych i agencji ochrony.
 3. W ramach promocji premiowane są zakupy systemów marki DAHUA w ALPOL.

Zdobywanie bonu elektronicznego Allegro.

 1. Uczestnik, czyli każdy zalogowany klient mający konto w Sklepie Alpol oraz klient oddziału stacjonarnego ALPOL otrzyma:
  • za wydane minimum 2.000 zł netto za zakup sprzętu DAHUA w sklepie ONLINE lub na oddziale otrzyma 100 zł lub jej wielokrotność w postaci elektronicznej karty upominkowej Allegro.
  • Elektroniczny bon podarunkowy Allegro zostanie wysłany na podany mail klienta.
  • Kod do Karty Podarunkowej zostanie wygenerowany i aktywowany po zaksięgowaniu wpłaty za zakupiony towar. Brak wpłaty powoduje że Karta Podarunkowa nie zostanie wygenerowana i aktywowana.
 2. Organizator nie ma wpływu na regulamin Partnera Allegro dotyczący wykorzystywania kart i bonów podarunkowych. Więcej informacji uczestnik znajdzie pod adresem:
  https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR
 3. Promocja nie łączy się z programem zbierania punktów ALPOL CLUB.


Postanowienia końcowe

 1. Uczestnik ma prawo odmówienia uczestnictwa w programie, wtedy zgodnie z regulaminem ALPOL CLUB, otrzyma odpowiednią ilość punktów na swoje konto. Zgodnie z regulaminem Alpol Club dostępny jest pod adresem:
  http://alpolclub.pl/regulamin/
 2. Program obowiązuje przez czas określony do 30.11.2022. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu oraz prawo do zawieszenia lub zakończenia Programu w każdym momencie bez podania przyczyn. W momencie zakończenia programu, standardowo obowiązuje promocja ALPOL.CLUB – http://alpolclub.pl/regulamin/.
 3. Uczestnik nie ma prawa do zwrotu karty podarunkowej.
 1. Wszelkie obowiązki podatkowe wynikające z otrzymania nagrody leżą po stronie Uczestnika konkursu.
 2. Alpol nie odpowiada, za termin ważności karty Allegro oraz błędy, które mogą pojawić się po stronie Partnera Allegro.
 3. Regulamin wchodzi w życie z dniem 06.09.2022 r.