Przejdź do treści
Strona główna » Be Wave – Nowość od Satel już w sprzedaży!

Be Wave – Nowość od Satel już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż Be Wave – najnowszego systemu alarmowego od naszego rodzimego producenta, firmy Satel, którego oficjalna premiera miała miejsce 10 czerwca tego roku.

Czym jest Be Wave?


To rodzina wyjątkowych, bezprzewodowych urządzeń, których sercem jest Smart Hub. Łączy on w sobie elegancję i potężną technologię, która umożliwia realizację wielu ciekawych i funkcjonalnych zadań, zarówno tych związanych z automatyką, jak i bezpieczeństwem. Chcesz wiedzieć więcej o Smart Hub? Kliknij tutaj.

Smart HUB od Satel

Zarządza pracą wszystkich urządzeń rodziny BE WAVE, których możesz, w ramach jednego systemu, podłączyć aż 128! Dzięki zastosowaniu znanej na świecie i cenionej już od wielu lat, przez profesjonalistów z branży security, technologii ABAX 2, komunikacja między urządzeniami odbywa się całkowicie bezprzewodowo, a więc system ten z pewnością sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ułożenia okablowania. Technologia ABAX 2 to także bezpieczeństwo i pewność komunikacji, duży zasięg oraz zaawansowane mechanizmy zarządzania energią, dzięki czemu niektóre urządzenia mogą pracować na jednej baterii nawet kilka lat.

Scenariusze BE WAVE – twórz je według potrzeb.

Czas wstawać!
Wyobraź sobie, że budzisz się rano, a o ustalonym czasie podnoszą się rolety, podnosi temperatura, a w kuchni już grzeje się woda na Twoją ulubioną kawę.

Wyjście do pracy.
Wychodzisz z domu i nie pamiętasz, czy zostały zamknięte okna i zgaszone światła? Nic prostszego – wyjmij telefon i jednym kliknięciem zamknij rolety, zgaś wszystkie światła, zmień temperaturę na niższą, zamknij zawory wody.

Powrót do domu.
Kiedy wracasz do domu po ciężkim dniu, nie musisz zawracać sobie głowy szczegółami. Jeden klik w aplikacji wystarczy, by otworzyć bramę, podświetlić podjazd i wejście do domu, jeśli jest ciemno oraz podnieść temperaturę do poziomu twojego komfortu.

Wakacje.
Planujesz dłuższy wyjazd? Wystarczy kliknięcie, by przygotować dom. System Be Wave sam zamknie rolety, wyłączy zawory wody, wszystkie urządzenia, które nie muszą być w stanie czuwania podczas twojej nieobecności, ustawi ogrzewanie na tryb ECO i włączy wszystkie zabezpieczenia, natomiast symulacja obecności skutecznie odstraszy złodziei.

Poznaj bliżej system Be Wave i wybierz najlepsze dla siebie dla siebie rozwiązanie. Znajdziesz je w naszym sklepie ONLINE.