Przejdź do treści
Strona główna » Nowoczesne skrzynki na listy

Nowoczesne skrzynki na listy

W dzisiejszym artykule przestawiamy skrzynki na listy naszego długoletniego partnera handlowego, producenta znanych na Polskim rynku wideodomofonów- firmy Vidos.

Nowoczesne skrzynki na listy.

W związku z popularnością murowanych ogrodzeń i potrzebą integracji systemu do otwierania furtki i bramy ze skrzynką na listy, chcielibyśmy zaproponować kilka prostych, ale skutecznych rozwiązań. Płyta ze stali szlachetnej ze zintegrowanym modułem elektroniki to nasza odpowiedź na coraz częściej kierowane do nas pytania o nowoczesne metody wykończenia idealnego domu. Różne gabaryty i kształty ułatwiają dopasowanie do niemal każdego ogrodzenia.

Przybliżymy Państwu trzy różne systemy: analogowy, dwużyłowy DUO i IP Vidos ONE. W zależności od zastosowanego na instalacji przewodu, odległości furtki od domu i indywidualnych potrzeb każdego klienta, będziecie mieli okazję do wybrania idealnego wideodomofonu na jego ogrodzenie.

Pierwszym i najważniejszym aspektem przy dobieraniu skrzynki na listy jest grubość murka, na który będzie montowana. W ofercie Vidosa znajdują się dwa rodzaje szuflad SKP (190-255mm) i SKM (260-410mm). Materiał, z którego tworzony jest wkład to tzw. ocynk ogniowy. Powstaje on w ekstremalnych warunkach przy temperaturze 500 stopni Celsjusza. Skutkiem tego zabiegu jest trwała, nieprzepuszczalna powłoka. Prawidłowo wykonana wytrzymuje nawet do 100 lat!

Dajemy pełną gwarancję tego, że listy i koperty bezpiecznie przeczekają nawet w najgorszych warunkach – deszczu i śniegu.

Skrzynki przeznaczone do montażu w płytkich murkach (SKP) mają charakterystyczny kształt prostopadłościanu o wymiarach 285x385x190-255. W związku z takim projektem, wrzutnia na listy znajduje się w górnej części płyty ze stali szlachetnej. Otwór posiada zagięcie, utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. Od strony wewnętrznej skrzynka rozbudowana jest o drzwiczki zamykane na klucz. Dzięki przezroczystemu okienku użytkownik jest w stanie w każdym momencie określić, czy w środku czeka na niego przesyłka.

Modele do instalacji w murkach o większych wymiarach (SKM) składają się z trzech elementów: panelu przedniego, rozsuwanej szuflady (260-410mm) oraz panelu tylnego. Dzięki skośnej budowie, wrzutka na listy umiejscowiona jest w dolnej części płyty frontowej i zakończona małymi drzwiczkami.

Po wybraniu odpowiedniego rodzaju skrzynki, pozostaje przed Wami trudniejszy wybór: na który z trzech proponowanych przez Vidos systemów się zdecydować?

SERIA S551
Seria S551
Seria S561D
Seria S561D
  1. Oferta produktów analogowych to najdłużej utrzymujące się na rynku urządzenia tego polskiego producenta. Ta od wielu lat dopracowywana technologia pozwala na montaż w najtrudniejszych warunkach i na różnego rodzaju przewodach. Modele S551 i S561D doskonale sprawdzają się do unowocześnienia starego domofonu. Posiadają prosty, ascetyczny wręcz wygląd, który doskonale kontrastuje z ogrodzeniami zarówno drewnianymi, jak i kamiennymi. Zaznaczamy, że w tej ofercie znajduje się także często poszukiwana przez Klientów skrzynka dla dwóch lokatorów- S562D-SKM!
  2. Vidos DUO charakteryzuje się niezwykle prostym sposobem podłączenia. Dwie niespolaryzowane żyły służą do spięcia wszystkich elementów systemu: stacji zewnętrznej, modułów, zasilacza i urządzeń wewnętrznych. Dedykowany przewód YTKSY 2x1mm2 pozwala na przesyłanie sygnału na odległości ponad 100 metrów. Stacje bramowe S1201A i S1401D wyróżniają się ze względu na 2.0 Mpix szerokokątną kamerę. Dzięki zastosowanemu obiektywowi, klient będzie w stanie kontrolować, co się dzieje przed jego ogrodzeniem, w zakresie od krawędzi murku do drugiej krawędzi. Stacje są w stanie zasilić niskoprądowe elektrozaczepy bez konieczności prowadzenia dodatkowego przewodu. Dzięki cyfrowej klawiaturze lub czytnikowi kart klient może w każdym momencie sterować furtką lub bramą (z dodatkowym modułem B5) bez konieczności noszenia przy sobie kluczy lub pilotów. W ofercie Vidos DUO proponujemy także jedyną w swoim rodzaju skrzynkę dwuwrzutową dla dwóch lokatorów S1202A-SKM!
VIDOS ONE
VIDOS ONE

System Vidos ONE to najnowocześniejsze rozwiązanie w asortymencie marki Vidos.

Technologia IP pozwala na przekierowanie rozmowy na smartfon z pomocą chmury. Niezależnie od tego, w jakim miejscu w Polsce lub na świecie się znajduje się klient,
zawsze będzie mógł porozmawiać ze swoim gościem przy skrzynce na listy i otworzyć mu furtkę lub bramę. Połączenie urządzeń po protokole internetowym odbywa się z pomocą tzw. skrętki UTP zarobionej w końcówkę RJ45 i podłączonej do domowego Switcha POE lub bezpośrednio do routera domowego. System Vidos ONE charakteryzuje się łatwością w połączeniu z systemem inteligentnego domu, z dostępem z jednej aplikacji do wszystkich kamer CCTV. Zachęcamy do zainteresowania się modelami S2201 oraz S2401, ponieważ są przyszłością w dziedzinie wideodomofonów i technologii IP.

S2201
Stacja bramowa S2201
S2401-SKM
S2401-SKM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za poświęcony czas na zapoznanie się z naszym artykułem, dotyczącym skrzynek na listy ze zintegrowaną elektroniką Vidos. Mamy nadzieję, że pomoże on Wam w doborze właściwych urządzeń.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działów handlowych w celu uzyskania pomocy technicznej lub handlowej.