Przejdź do treści
Strona główna » Tehnologia HDCVI w 2023

Tehnologia HDCVI w 2023

Przegląd dotychczasowych innowacji w technologii HDCVI na przełomie ostatnich 10 lat

Od początku powstania tej technologii minęła ponad dekada. W tym okresie technologia ta ewoluowała w znacznym stopniu, dotrzymując kroku rozwiązaniom IP i przebijając podobne rozwiązania konkurencyjnych marek.

Prawdziwe 5 MP 2.0

W tegorocznej aktualizacji mamy do dyspozycji dwa rozwiązania 5MP (5MP Pro i 5MP Value), aby zaspokoić różne potrzeby klientów. Rozwiązanie 5MP Pro jest zalecane dla użytkowników, którzy wymagają wyższej wydajności.

Tryb rzeczywiste 5MP

  • Nowo dodany tryb Real 5MP w serii XVR5000-I3 oraz zapewniający bardziej ekonomiczne rozwiązanie 5MP Value.
  • Elastyczny przełącznik
  • Tryb 5MP i tryb 5M-N można elastycznie przełączać, aby zaspokoić różne wymagania dotyczące rozdzielczości i płynności nagrania.

Poniżej mamy porównanie obu rozwiązań, żeby każdy mógł dobrać odpowiednią opcje do własnych potrzeb. Kluczową różnicą jest rozdzielczość oraz liczba klatek, którą obsługują poszczególne rejestratory, oraz cena która się z tym wiąże.

*Uwaga: powyższe informacje są dostępne tylko dla określonych modeli. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Inteligentne podwójne oświetlenie

  • Nagrywa kolorowe filmy i informacje o kluczowych wydarzeniach wspomagane przez Smart Dual Light.
  • Przełącza pomiędzy ciepłym światłem, a światłem podczerwonym po wykryciu celu ludzkiego, skutecznie zmniejszając „zanieczyszczenie” światłem.
  • Dokładnie wykrywa prawdziwy cel (człowiek, pojazd) i odfiltrowuje fałszywe alarmy za pomocą algorytmu głębokiego uczenia z AI-XVR.
  • Oferuje elastyczną konfigurację z funkcją jednego kliknięcia w aplikacji DMSS do przełączania trybów oświetlenia.
  • Obsługuje funkcję planowania trybów oświetlenia według kalendarza aby dostosować zabezpieczenia w oparciu o preferencje czasowe.
 

W godzinach pracy sklepikarz może ustawić tryb oświetlenia na podczerwień, aby ciepłe światło kamery nie było wyzwalane, gdy sklep jest jeszcze otwarty w nocy.

W godzinach zamknięcia sklepikarz może ustawić tryb oświetlenia na Smart Dual Light. Kamera włączy ciepłe światło tylko wtedy, gdy w obszarze reguły pojawi się człowiek.

Kamera PT w technologii HDCVI

Teraz w technologii HDCVI mamy dostępne nowe kamery PT, mające poprawioną kompaktową konstrukcję, która obsługuje obrót w poziomie i w pionie, umożliwiając pokrycie szerszego obszaru za pomocą jednej kamery. Dzięki stopniowi ochrony IP66 można go elastycznie stosować w scenariuszach wewnętrznych i zewnętrznych.

Poprzez menu OSD, XVR lub aplikację DMSS kamera może poruszać się w zakresie obrotu od 0° do 355° oraz zakresie pochylenia od 0° do 90°, obejmując każdy róg bez żadnych martwych pól.

Dodatkowymi atutami kamer PT jest szybki montaż oraz wspomniana już wcześniej technologia inteligentnego doświetlenia sceny, na którą też tutaj znalazło się miejsce.

Szybka instalacja:

Nowe rozwiązania umożliwiają szybką i wygodną instalację oraz oszczędzając czas instalatora. Dostępne są  2 szybkie w montażu cokoły, które dają możliwość różnych metod instalacji, takich jak montaż na ścianie i na suficie.

Inteligentne oświetlenie obrazu:

Technologia Smart Area Lighting pozwala kamerze automatycznie dostosowywać jasność i intensywność ekspozycji, poprawiając w ten sposób jednorodność światła wypełniającego monitorowaną scenę. Dając najlepszą wydajność oświetlenia wypełniającego uwydatnia więcej szczegółów.

PRODUKTY HDCVI znajdziesz w naszym sklepie.